Překlad

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Bannery

Facebook

Teplice nad Metují

SPORTCENTRUM

Koupaliště

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English

Obsah

Program 33. Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu, Teplice nad Metují

Programy promítání naleznete zde: KINO / ŠKOLA

ČTVRTEK 25. 8. 2016
16:00 - 18:00 Soutěžní filmová projekce kino
17:00 Vernisáž výstavy fotografií Víta Ludvíka výstav. síň MěÚ
Výstava fotografií Ivo Sedláčka infocentrum
18:00 ZAHÁJENÍ 33. MHFF: Projekce filmů: JUMP! 24'00'' (vzpomínka na Allena Hilla, autoři Allen Hill a John Catto); Stone Free 29'13'' (Cena za Nejlepší horolezecký film 2015, Alastair Lee)   kino
20:00 Hudy manželská poradna pro Horolezce Dr. Hausmana park
20:00 - 24:00 Soutěžní filmová projekce kino
20:00 - 24:00 Soutěžní filmová projekce škola
PÁTEK 26. 8. 2016
09:00 - 17:00 Ocún boulder park - dětský závod v boulderingu + půjčovna a testování lezeček park
09:30 - 12:30 Český pohár Singing Rock Speedline (kvalifikace, finále) park
10:00 - 11:00 Společný výběh do skal s LA Sportiva ambasadorem Radoslavem Grohem náměstí
10:00 - 12:00 Host MHFF: Čestmír Lukeš (diapozitivy z expedic) škola
10:00 - 18:00 Soutěžní filmová projekce kino
10:00 - 17:00 Testování běžecké obuvi La Sportiva, HUDY kamion náměstí
10:00 - 18:00 Pletení lanových hlav park
12:00 - 24:00 Soutěžní filmová projekce škola
13:00 - 19:00 Staň se hvězdou HUDY katalogu park
14:00 - 15:30 Singing Rock Spára (soutěž - kvalifikace, finále) park
15:30 - 16:00 Singing Rock Spárový workshop (ObrWorks) park
16:00 Minikurz vaření himálajské kuchyně školní jídelna
16:00 - 17:00 Tendon Tortura - lezení širočiny (soutěž kvalifikace) park
17:00 - 20:00 Věšák (soutěž) park
18:00 - 20:00 Host MHFF: Ján Smoleň "Patagonský sen" (beseda) kino
18:00 - 19:30 Adrex Trickline Cup park
19:30 - 21:00 Vyhoukaná Sowa (koncert) hřiště
20:00 - 24:00 Soutěžní filmová projekce kino
21:00 - 21:30 Nesoutěžní projekce: La Dura Dura 27'54'' (Cena Diváka 2013) hřiště
22:00 - 23:20 Anna K. (koncert) hřiště
24:00 - 02:00 Pumpa (koncert) hřiště
SOBOTA 27. 8. 2016
09:00 - 14:30 Rock Point Český pohár v boulderingu (kvalifikace) + kvalifikace MČR mládeže park
09:00/11:00 Start kvalifikace žen/start kvalifikace mužů park
10:00 - 18:00 Soutěžní filmová projekce kino
10:00 - 24:00 Soutěžní filmová projekce škola
10:00 - 14:00 Rock Empire Mistrovství světa ve stavění (kvalifikace) park
10:00 - 16:00 Metodický den ČHS u jídelny
10:00 - 17:00 Testování běžecké obuvi La Sportiva, HUDY kamion náměstí
10:00 - 18:00 Pletení lanových hlav park
10:00 - 11:00 Singing Rock Dry Tool (soutěž) park
12:00 - 14:00 Singing Rock Lezení poslepu na bouldrovce (soutěž) + vyhlášení Trojboje park
12:00 - 18:00 Soutěžní filmová projekce kino
14:00 - 15:00 Kari Traa Urban Training - Norská móda stan náměstí
15:00 - 16:00 Tendon Tortura - lezení širočiny (soutěž - finále) park
16:00 Minikurz vaření himálajské kuchyně školní jídelna
16:00 Ocún Jump - závod ve skocích park
16:00 - 18:00 Rock Empire Mistrovství světa ve stavění (finále) park
18:00 Rock Point Český pohár v boulderingu (finále) park
18:00 - 20:00 Host MHFF: Wide Boyz - Tom Randall a Pete Whittaker (beseda) kino
20:00 - 24:00 Soutěžní filmová projekce kino
20:00 - 21:00 Queens of Everything (koncert) hřiště
21:00 Bouldering - Vyhlášení vítězů + after chill out party park
21:00 - 21:30 Nesoutěžní projekce: Stone Free 29'13'' (Cena za nejlepší horolezecký film 2015) hřiště
22:00 - 23:30 Abraxas (koncert) hřiště
24:00 - 02:00 Echt! (koncert) hřiště
NEDĚLE 28. 8. 2016
08:00 Bohoslužba za zemřelé horolezce kostel sv. Vavřince
08:30 - 16:00 Mistrovství ČR v boulderingu mládeže (finále) park
09:00 - 12:00 Testování běžecké obuvi La Sportiva, HUDY kamion náměstí
09:30 La Sportiva Cross - 23. ročník Běh Teplickými skalami (start) před kinem
10:00 - 12:00 Host MHFF: Ondřej Beneš "Můj lezecký svět" (beseda) kino
10:00 - 16:00 Metodický den ČHS u jídelny
10:00 - 11:00 Workshop lezení širočin s WIDE BOYZ, TENDON a Wild Country park
11:30 La Sportiva Cross (vyhlášení výsledků závodu) před kinem
13:45 Losování o věcné ceny (slosování vstupenek v hlasování o Cenu diváka) před kinem
14:00 UKONČENÍ 33. MHFF - Vyhlášení výsledků 33. MHFF a projekce vítězných filmů kino

Program se stále připravuje. - Změna programu vyhrazena.